Kurumsal

Mağaza Poşet 1998 yılında poşet imalatı sektöründe İstanbul’da kurulmuştur. Üretim hattında son teknoloji makinalar ile baskılı poşet üretimine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana 2000 üzeri marka ve firma ile hem Yurtiçinde hem yurtdışında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Üretimini yapmış Poşet, Baskılı Poşet, Naylon Poşet, Poşet Baskı, Poşet Fiyatları, Baskılı Poşet Fiyatları, Poşet Imalatı, Poşet Baskısı, Poset, Kargo Poşeti, Toptan Poşet, Poşetçi, Mağaza Poşeti, Poşet Çanta, Takviyeli Poşet, Plastik Poşet, Atlet Poşet, Baskılı Poşet Imalatı, Naylon Poşet Fiyatları, bez çanta, bez poşet, plastik poşet, naylon poşet ürünlerin birkaçıdır. 2014 senesinde tamamiyle kurumsal bir yapıya geçen Mağaza Poşet siparişler ile ilgili doğru ve ekonomik bir fiyat sunar. Firmamız alan kişi memnuniyetini benimsemiş olup bir ürünün satışından ziyade müşterinin memnuniyetini ön planda tutmuştur.
Faaliyete başladığımız günden bu yana geçen süreç, bizlere yapılmamışı yapmak adına savaşım etmeyi, yeniliklerin yaratıcısı olmayı ve emin hizmet vermenin firmayı her geçen gün ileriye taşıyacağını göstermiştir.Kampanyalar

En ucuz poşet fiyatları için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Plastik poşet fiyatlarına cazip avantajlar bizde.

Hızlı Teslimat

Mağaza poşeti veya market poşeti gibi poşetler kısa sürede içerinde kargo yoluyla size ulaşır. Hızlı poşet teslimatı için bizi arayın

Güvenilir Hizmet

Poşet siparişlerinizde ucuz ve kaliteli poşetin yanı sıra güvenli bir firmadan satınalmanız en önemli konudur. 20 yıllık tecrübe ile hizmetinizdeyiz.

Online Sipariş

Mağaza Poşeti için siz Sadece Logonuzu ve firma bilgilerinizi gönderin biz sizin için tasarlayalım. online olarak poşet siparişinizi alalım.

24/7 Canlı Destek

Poşetiniz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar veya önerileriniz için bize ulaşın.