Kurumsal

Poşet Poşet Kurumsal Vizyonumuz

İklim Ambalaj 1996 yılında ISTANBUL Laleli’de Kurulmuştur. 2000 Yılında  merkez ofisini Zeytinburnu’na taşımıştır. 2001 Yılında Bayrampaşa’da Baskılı poşet üretimine başlamıştır. 2015 yılında üretim hattında son teknoloji makinalar ile baskılı poşet üretimine devam etmektedir.  Kurulduğu günden bu yana 2000 üzeri marka ve firma ile hem Yurtiçinde hem yurtdışında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üretimini yapmış olduğu baskılı poşet, market poşeti, mağaza poşeti, takviyeli poşet, el geçme poşet, yumuşak saplı poşet, opp poşet ve bez torba vs. ürünlerin birkaçıdır. 2014 yılında tamamiyle kurumsal bir yapıya geçen İklim Ambalaj Ambalaj siparişler ile ilgili doğru ve ekonomik bir fiyat sunar. Firmamız Müşteri memnuniyetini benimsemiş olup bir ürünün satışından ziyade müşterinin memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Faaliyete başladığımız günden bu yana geçen süreç, bizlere yapılmamışı yapmak adına mücadele etmeyi, yeniliklerin yaratıcısı olmayı ve güvenilir hizmet vermenin firmayı her geçen gün ileriye taşıyacağını göstermiştir.

Bu sayede yurt içi ve yurt dışından en iyi markalarla yıllara yayılmış bir çalışma periyodumuz bulunmaktadır. Sizlere hizmet vermekten ve birlikte çalışmaktan gurur duyarız.

İKLİM AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

http://goo.gl/kktXEW

Yukarı
poşet fiyatları poşet baskılı poşet