Poşet Fiyatları İstanbul

Daha önceleri müziklerde, dizilerde, kliplerde, filmlerde ve hatta çizgi filmlerde gördüğümüz gizli mesajların yerini şimdi günümüz de hemen her sektörde rastlamaktayız. Poşetlerin tarihsel gelişimi bir yana poşetlerin günümüze kadar ulaştığı son nokta gerçekten de bu denli dikkate şayan bir durumdadır.

Baskılı poşet kavramı henüz yeni olmasına rağmen üzerine konulan gizli logo ve resimlerle insan zihninde değişik algılar oluşturabiliyor ve kalıcı olabiliyor. Renklerin  seçiminden bunun için tutun da çizim ve dokulara kadar hemen herşey bu algı sektörünün bir parçası durumuna gelmiş bulunmaktadır. Mağaza ya giren bir müşteri mağaza poşetini almakta ve eve geldiğinde dahi bu en çok  poşeti sıkı sıkıya saklamaktadır. Çünkü o marka o logo onun algısında derin bir iz bırakmıştır. Araştırmalara görede bu denli araçların gittikçe yaygınlaştığı ve piyasada yer edindiğini görmekteyiz. Hem  de bunu o kadar ucuz bir fiyata yapıyorlar ki baskılı poşet fiyatları o kadar kişiyi tesiri altına almakla kalmıyor hem de reklamını yaptırıyor. Sigmund Freud da bu konuda araştırmalar yapmış bir araştırmacı olarak insan zihninin bu denli algılara yatkınlığını psikoanaliz ve psikoseksüel kuramlarında bu konu üzerinde durmuştur. İnsanı bu denli kullanıldığını kişi bir kendisi bile farkına varamaz. Lakin bu poşetler tamamiyle tehlikeli hal almaya devam etmektedir.

 

Görünürde naylon poşet olarak hiç de dikkate almadığımız ürünler gördüğünüz gibi kitleyi harekete geçiriyor ve toplumlar için çeşitli algı operasyonlarına zemin hazırlamaktadır. Toplumları en kolay etkileme yöntemlerini ikinci dünya savaşı yıllarında siyasetçiler ve devlet adamları bunu çok iyi şekilde kullanmışlar ve halkı savaşa karşı kışkırtmışlar ve onları yüreklendirmişlerdir. İşte çağımızın en büyük silahı : baskılı poşet de bunun bir tezahürüdür.

Yukarı
poşet fiyatları poşet baskılı poşet